YASAL UYARI

Sayın Site Ziyaretçimiz,
Bu web sitesine erişmek ve kullanmak suretiyle bu yasal uyarıyı incelediğinizi ve onayladığınızı kabul etmektesiniz.

Ziyaret etmekte olduğunuz İşbu internet sitesinde bulunan her türlü bilgi ve sair içerikler, reklam yasağı başta olmak üzere Avukatlık Kanunu ve ilgili diğer mevzuat ile Türkiye Barolar Birliği’nin Avukatlık Meslek Kuralları çerçevesinde sadece bilgilendirme amacıyla hazırlanmış olup, hiçbir şekilde, reklam, iş geliştirme ve sair ticari amaç taşımamaktadır.

İşbu internet sitesinde bulunan bilgi ve sair içerik hukuki tavsiye niteliği taşımamakta olup büromuz, ziyaretçilerin bu internet sitesine dayanarak gerçekleştirdiği işlemlerden , bu sitede yer alan hukuki nitelikteki her türlü bilgi, yazı ve sair içeriklerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Çiğdem TOPAÇ Avukatlık Bürosu ismi ve logosu da dahil olmak üzere ; bu internet sitesinde yer alan her türlü içeriğe ilişkin fikri haklar Çiğdem TOPAÇ Avukatlık Bürosu’na ait olup, Çiğdem TOPAÇ Avukatlık Bürosu’nun izni olmaksızın kullanımı, bilgisayara indirilmesi, kopyalanması, çoğaltılması , herhangi bir ortamda yayınlanması yasaktır.

İnternet sitemize herhangi bir suretle ulaşan ziyaretçilerin bu internet sitesinde yer alan bilgileri herhangi bir şekilde kullanımı ya da bu internet sitesi ziyareti vasıtasıyla e-mail, fax vb. yollar ile bilgi ulaştırılarak kurumumuzla iletişime geçilmesi, hiçbir şekilde Çiğdem TOPAÇ Avukatlık Bürosu Avukat/ Avukatları ile avukat-müvekkil ilişkisini tesis ettiği veya bu amacı taşıdığı şeklinde yorumlanamaz. Zira Çiğdem TOPAÇ Avukatlık Bürosu Avukat/Avukatları ile sizin aranızda bir avukatlık hizmet sözleşmesi imzalanana kadar avukat-müvekkil ilişkisi kurulmuş olmayacaktır.

İşbu web sitesiyle ilgili olarak kesin ve yazılı iznimiz olmadan bu siteyi veya başka bir bağlantıyı siteye eklemek yasaktır . Bu internet adresinde Link yaratmak ‘Çiğdem TOPAÇ Avukatlık Bürosu’ açık izni bulunmadıkça kesinlikle yasaktır.

Büromuz, ayrıca internet sitemizden linklerle erişilen herhangi bir internet sitesi veya anılan internet sitesinde yer alan bilgilerden dolayı sorumluluk kabul etmez. ( Web sitemize ulaşmak için girdiğiniz başka bir web sitesinin veya bizim web sitemizden girdiğiniz başka bir web sitesinin içeriğinden ve buna dayalı yaptığınız işlemlerden Avukatlık Büromuz sorumlu olmayacaktır.)